Reichbusters: Projekt Vril - Not of this Earth! – ANG, CZ pravidla

Kód: 2839
Neohodnoceno
1 300 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Tušili, že to nebude jen obyčejná průzkumná mise. Tušili, že se nejspíš všichni nevrátí. Věděli, že na podobných misích již byli, a že se vždy mohou spolehnout na své kamarády v týmu. Věděli, kdo je skvělý střelec a kdo to naopak umí výborně s nožem a potichu se vypořádá s...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Tušili, že to nebude jen obyčejná průzkumná mise. Tušili, že se nejspíš všichni nevrátí. Věděli, že na podobných misích již byli, a že se vždy mohou spolehnout na své kamarády v týmu. Věděli, kdo je skvělý střelec a kdo to naopak umí výborně s nožem a potichu se vypořádá s každým nepřítelem. Co vědět nemohli, je, že se ženou do střetu, který ovlivní celou tuhle prokletou válku a to nejen zde, ale i mimo naši Zemi.

Ve hře Reichbusters: Project Vril se hráči stávají členy komanda, které infiltruje nacistický hrad. Zde se snaží zastavit vývoj a následné masivní nasazení nacistické tajné zbraně, která by mohla zvrátit běh války v neprospěch Spojenců. Jedná se o kooperativní hru, ve které hráči společně plní úkol daný připravenou mísí.

Rozšíření k základní hře.

Hra je v ANG verzi s CZ pravidly.Počet hráčů: 1 – 4

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 90 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG verzi s CZ pravidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Válečná
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 1 – 4
Věková skupina: 14+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: