Praetor – ANG

Kód: 2741
Neohodnoceno
999 Kč –50 %
Praetor – ANG
999 Kč –50 % 499 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
V Praetoru převezmete roli římského inženýra a budete spolupracovat s ostatními hráči na vybudování velkolepého města. Své omezené zdroje musíte spravovat moudře a budete hledat nové zdoje, budete přijímat nové dělníky, zatímco vaši starší zkušení budou odcházet do důchodu, budete stavět osady, aby populace zůstala šťastná, a budete chválit bohy,...

Detailní informace

Detailní popis produktu


V Praetoru převezmete roli římského inženýra a budete spolupracovat s ostatními hráči na vybudování velkolepého města. Své omezené zdroje musíte spravovat moudře a budete hledat nové zdoje, budete přijímat nové dělníky, zatímco vaši starší zkušení budou odcházet do důchodu, budete stavět osady, aby populace zůstala šťastná, a budete chválit bohy, abyste si získali jejich přízeň. Caesar vás odmění, pokud rozdáte cenné zdroje na vybudování Hadriánovy zdi, čímž zvýšíte své šance stát se Praetorem.

Každé kolo umístíte své pracovníky na dříve postavené městské dlaždice, abyste získali zdroje, morálku, nové pracovníky nebo vítězné body. Můžete také přidělit pracovníkům, aby stavěli nové městské dlaždice, nebo utratit zdroje, aby vyhověli požadavkům Caesara na získání vítězných bodů. Na konci každého kola musíte zaplatit svým dělníkům. Jinak se nálada ve městě zhorší.

Většina akcí, které vaši pracovníci provedou, jim pomůže získat zkušenosti. Budou se stále více kvalifikovat při shromažďování zdrojů. Vaši nejzkušenější pracovníci nakonec odejdou do důchodu a přinesou vám další vítězné body, stále však budete muset prokázat solidaritu a platit jim do konce hry.

Hra končí, když už nejsou k dispozici žádné městské dlaždice nebo když Caesar nemá žádné další nároky na zdroje. Hráč s nejvíce vítěznými body bude jmenován Praetor a vyhraje hru.

 

Hra je v angličtině.

 

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 75 min

Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 75 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: