Fresco: The Glaziers – Expansion modules 4, 5 and 6 – ANG, CZ pravidla

Kód: 1808
Neohodnoceno
899 Kč –33 %
Fresco: The Glaziers – Expansion modules 4, 5 and 6 – ANG, CZ pravidla
899 Kč –33 % 599 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Fresco je rodinná hra pro 2-4 hráče od 10 let, která vás zavede do období renesance. Nejprve se seznamte se základní hrou a poté si díky modulům vychutnejte hru pro zkušenější hráče. Hra Fresco je lokalizována do češtiny.Biskup očekává velmi váženou návštěvu, ale bohužel velká freska – malba na stropě...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Fresco je rodinná hra pro 2-4 hráče od 10 let, která vás zavede do období renesance. Nejprve se seznamte se základní hrou a poté si díky modulům vychutnejte hru pro zkušenější hráče. Hra Fresco je lokalizována do češtiny.Biskup očekává velmi váženou návštěvu, ale bohužel velká freska – malba na stropě katedrály – zoufale volá po zrestaurování. Proslulí malíři nyní musí prokázat své dovednosti. Který z nich uspěje a obnoví slávu velkolepé fresky?

Hráči se vžijí do rolí malířů fresek a na objednávku biskupa musí obnovit velkou malbu na stropě katedrály. Malíři si musí pečlivě rozvrhnut svůj pracovní den, často musí brzy vstávat, aby stihli nakoupit a namíchat barvy potřebné pro výmalbu katedrály. Pokud jsou příjmy nedostačující, pak musí malíři vzít zakázku ve svém vlastním ateliéru. To vede k rozladění nálady u učňů. Návštěva večerního představení v divadle to však může snadno napravit. Pouze ten, kdo dokáže chytře plánovat, může získat nejvíce bodů a stát se tak nejslavnějším malířem fresek.

V tomto rozšíření najdete moduly:

4. Studánka přání

5. Plátky zlata

6. Sklenáři

 

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 45 min

Nová. Hra je jazykově nezávislá.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekonomická
Doba hraní: 45 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: