Čtveráček

Kód: 1540
Neohodnoceno
399 Kč –15 %
Čtveráček
399 Kč –15 % 339 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Čtveráček je satirická improvizační karetní párty hra, ve které si hráči hrají na prezidenty, tiskové mluvčí a novináře. Hraje se na jednotlivá kola, tzv. „funkční období“. V každém funkčním období představuje jeden hráč prezidenta, hráč po jeho levici prezidentova mluvčího a všichni ostatní hráči novináře. Prezident si zvolí téma projevu...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Čtveráček je satirická improvizační karetní párty hra, ve které si hráči hrají na prezidenty, tiskové mluvčí a novináře.

Hraje se na jednotlivá kola, tzv. „funkční období“. V každém funkčním období představuje jeden hráč prezidenta, hráč po jeho levici prezidentova mluvčího a všichni ostatní hráči novináře.

Prezident si zvolí téma projevu a poté, co protihráči zahrají karty/výroky, které v projevu musí použít, projev přednese.

Novináři pak pokládají zbytečné a provokativní doplňující otázky, na které musí mluvčí hbitě reagovat, i když toho ani zdaleka nejsou hodni. Pokud jeho odpovědi novináře namíchnou, a oni mu udělí body hanby, tím lépe. Když novinář bučí, spokojen je mluvčí.

Na konci každého funkčního období se role vystřídají. Po uplynutí stanoveného počtu funkčních období hra končí. Hráč s nejvíce body hanby se stává nej(ne)schopnějším prezidentským mluvčím a získá novinářskou anticenu „Hlásný trouba“. A z toho by pak už konečně mohlo kápnout vyznamenání, no ne?

 

Počet hráčů: 4 – 10
Věková skupina: 15+
Doba hraní: 30 min

Nová.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 4 – 10
Věková skupina: 15+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: