Conquest: TLAoK: Spires: Avatara - ANG

Kód: 1517
Neohodnoceno
1 299 Kč –26 %
Conquest: TLAoK: Spires: Avatara - ANG
1 299 Kč –26 % 949 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Spires: Avatara je rozšíření k základní hře.Role ve hře● Role na bojišti: Těžká pěchota● Třída: Střední● Typ: BrutalitaAvatara patří k nejelitnějším jednotkám, které jsou k dispozici každé frakci, a umožní hráčům Spire buď doplnit své stávající síly o rychlé, úderné jednotky schopné vypořádat se s těžkou výzbrojí, nebo je povzbudí...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Spires: Avatara je rozšíření k základní hře.

Role ve hře

● Role na bojišti: Těžká pěchota
● Třída: Střední
● Typ: Brutalita

Avatara patří k nejelitnějším jednotkám, které jsou k dispozici každé frakci, a umožní hráčům Spire buď doplnit své stávající síly o rychlé, úderné jednotky schopné vypořádat se s těžkou výzbrojí, nebo je povzbudí k založení elitní tematické armády. Vzhledem k jejich statusu Mainstay lze kolem těchto silných jednotek vytvořit nové paradigma armády a využít jejich klasifikace Mainstay k vytvoření malých elitních sil kolem jádra Avatarových pluků.


Mezi nejvyššími vrstvami linií se již od nikoho skutečně neočekává, že by riskoval život, tím méně pro něco tak jednoduchého a triviálního, jako je boj. Vyvolení bojovníci Vládnoucích linií procházejí bojištěm bezpečně promítajíce své vědomí do svých Avatarů: obskurních stvoření ověšených nejrůznějšími ornamenty a biomantickými vylepšeními, jejichž lehké, androgynní rámy se vymykají rychlosti a síle, kterou dokáží vyvinout. Vzhledem k téměř nulovému osobnímu riziku a minimálním dovednostem potřebným k tomu, aby se člověk stal smrtelně nebezpečným nepřítelem, si mnoho zrozenců linií oblíbilo co nejokázalejší zdobení svých Avatar, neboť tělesné schránky z nich učinily tak zdatné zabijáky, že sčítání zabitých nepřátel už prostě není praktickou metodou, jak se odlišit. Dosud pouze ty linie, které přímo pocházejí z Vládce, projevily schopnost nasadit náhradníky Avatara. Pokud někdo z Ředitelství nebo menších linií tuto schopnost má, dobře ji skrývá, protože ví, že se Vládce nezastaví před ničím, aby zajistil jejich zničení, jak to udělal už při prvním použití náhražek.


Obsah krabice

● 3 plastové miniatury
● 3 stojany pro jezdectvo
● 3 základny

● 1 velitelská karta


Hra je v angličtině. Figurky jsou nesestavené a nenabarvené.


Počet hráčů: 2 – 2

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 90 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: 2 hráči
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: