Alhambra: Power of the Sultan

Kód: 1099
Neohodnoceno
449 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
5. rozšíření hry Alhambra obsahuje další čtyři moduly, které lze využít samostatně nebo dohromady. Nové bodovací karty – tento modul zamíchá hodnotou jednotlivých budov a tím rozbourá naučené herní praktiky. Z ničeno nic je například altán hodnotnější než zahrada! V každém kole se toto pořadí navíc mění! Sultánova moc –...

Detailní informace

Detailní popis produktu


5. rozšíření hry Alhambra obsahuje další čtyři moduly, které lze využít samostatně nebo dohromady.

  • Nové bodovací karty – tento modul zamíchá hodnotou jednotlivých budov a tím rozbourá naučené herní praktiky. Z ničeno nic je například altán hodnotnější než zahrada! V každém kole se toto pořadí navíc mění!
  • Sultánova moc – tento modul přináší do hry „předplacení“ budov. V průběhu hry si můžete koupit karty sultánovy moci, které přicházejí jako peněžní karty a ve vhodný okamžik je zdarma vyměnit za určitou budovu z trhu.
  • Karavanseraj – 8 peněžních karet, které představují investici. Hodnota těchto peněžních karet kolo od kola roste (0-5) a dokonce mohou změnit i měnu! Vhodné při plánování přesných plateb.
  • Maurské umění – Nový herní prvek, který hodnotí počty budov s konkrétní cenou. Zároveň do hry vstupuje nová akce – kulturní rozvoj. V každém bodovacím kole mohou hráči získat i několik desítek bodů navíc.

Lze hrát pouze se základní hrou ALHAMBRA.

 

 

Počet hráčů: 2 – 6
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 60 minDoplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2 - 6
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: