Tainted Grail: Pád Avalonu

Kód: 3138
Neohodnoceno
2 699 Kč –10 %
Tainted Grail: Pád Avalonu
2 699 Kč –10 % 2 429 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Napínavá kooperativní hra z prostředí artušovské mytologie, s propracovaným příběhem, který jste v deskových hrách dosud nezažili! Tainted Grail: Pád Avalonu je příběhově bohatá kooperativní hra o přežívání a průzkumu, zasazená do světa temné fantasy, ve kterém se mísí artušovské legendy a keltský folklór. Každý hráč se vtělí do role...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Napínavá kooperativní hra z prostředí artušovské mytologie, s propracovaným příběhem, který jste v deskových hrách dosud nezažili!

Tainted Grail: Pád Avalonu je příběhově bohatá kooperativní hra o přežívání a průzkumu, zasazená do světa temné fantasy, ve kterém se mísí artušovské legendy a keltský folklór.

Každý hráč se vtělí do role jednoho z neočekávaných hrdinů, snažících se uspět tam, kde silnější a moudřejší šampioni neuspěli. Pronásledováni zvrácenou mocí Divnoty budou vaši hrdinové svádět nerovný boj s ubývajícími zdroji a náročnými protivníky.

Unikátní systém stavů vám umožní zažít hru, ve které mají vaše činy dlouhotrvající následky a doslova tak utvářejí svět, v němž se pohybujete. To vše je úzce propojené s napínavým větvícím se příběhem, který vám umožní přistupovat k řešení výzev z různých stran, a který zajistí, že žádné dvě kampaně nebudou stejné.

Hra Tainted Grail: Pád Avalonu obsahuje: 8 detailních figurek, 200 stran vzrušujícího příběhu, 10 plastových mincí, 4 dvojité hráčské desky, 8 dopisů a map, 110 žetonů a ukazatelů, 760 karet a pravidla.


Počet hráčů: 1-4

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 120 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 1-4
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: