Steam Works – ANG

Kód: 3087
Neohodnoceno
1 399 Kč –28 %
Steam Works – ANG
1 399 Kč –28 % 999 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vynálezci oplývali viktoriánskou érou a využívali sílu strojů, páry a elektřiny na stavbu strojů schopných čehokoliv dát slávu královně Viktorii! Ve hře Steam Works umísťujete pracovníky tak, aby pracovali na shromažďování součástí a zdrojů energie, a pak sestavením těchto zdrojů a součástí doslova postavíte zařízení. A co víc, tato zařízení...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vynálezci oplývali viktoriánskou érou a využívali sílu strojů, páry a elektřiny na stavbu strojů schopných čehokoliv dát slávu královně Viktorii!

Ve hře Steam Works umísťujete pracovníky tak, aby pracovali na shromažďování součástí a zdrojů energie, a pak sestavením těchto zdrojů a součástí doslova postavíte zařízení. A co víc, tato zařízení se zase stávají akčními prostory pro ostatní hráče!

Každý hráč převezme osobnost vynálezce s jedinečnými počátečními komponenty nebo speciálními schopnostmi dostupnými pouze pro sebe. Srdcem hry je však sestavení modulárních komponentových dlaždic do zařízení, které mohou ostatní hráči použít. Zdroje mohou dodávat jeden nebo více ze tří typů energie – stroje, pára nebo elektrická energie ve stylu Tesla – na komponenty, které jsou k nim připojeny, což zase poskytuje širokou škálu efektů pro získávání zdrojů, prestižních bodů nebo více komponentových dlaždic. Zařízení začínají jednoduše se dvěma komponentami (jeden zdroj a jeden komponent), ale zařízení se třemi, čtyřmi nebo více komponentami budou možná – jakmile hráči sestaví zařízení, aby to bylo možné. Vzhledem k modulární povaze komponentů se dostupné akční prostory mezi jednotlivými hrami velmi liší a poskytují skvělou opakovatelnost: každý hráč si vytvoří zařízení, která ještě nikdy nebyla vidět!

Hra je v angličtině.

 

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: