Splašené obvody

Kód: 3057
Neohodnoceno
599 Kč –15 %
Splašené obvody
599 Kč –15 % 509 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Zábavná kooperativní hra o programování robotů! Ve hře Splašené obvody musejí hráči spolupracovat přizadávání příkazů svému robotickému kamarádovi, aby splnil cíl daný unikátnímscénářem, než se mu vybije baterie.Scénářů je ve hře celkem 10 a budete je plnit se dvěmarůznými roboty. Robo-kocourem Čikem a Vločkou z rodu robo-tučňáků. Každý scénář hry...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Zábavná kooperativní hra o programování robotů!

 

Ve hře Splašené obvody musejí hráči spolupracovat přizadávání příkazů svému robotickému kamarádovi, aby splnil cíl daný unikátnímscénářem, než se mu vybije baterie.

Scénářů je ve hře celkem 10 a budete je plnit se dvěmarůznými roboty. Robo-kocourem Čikem a Vločkou z rodu robo-tučňáků.

 

Každý scénář hry Splašené obvody probíhá několik kol. Běhemprogramování hráči společně skrytě vykládají do řady karty příkazů, aniž by jeodhalovali. Každý hráč musí vyložit nejméně jednu kartu, všichni hráčidohromady musejí vyložit nejméně 5 karet. Hráči mohou karty vykládat vlibovolném pořadí, ale každá karta musí být vyložena vpravo od poslednívyložené karty. Již vyložené karty nemohou být přesouvány. Jakmile hráčidokončí programování, odhalí vyložené karty a vyhodnotí je zleva doprava. Tozpůsobí, že robot začne manévrovat.

 

Hráči si během hry Splašené obvody nesmějí navzájem ukazovatkarty. Zadní strany karet odhalují některé informace, třeba jestli se robototáčí nebo pohybuje, ale nikoliv jakým směrem a o kolik políček.

Všichni hráči okamžitě vyhrávají hru, pokud splní cílscénáře, a to i v případě, že jim zbývají nějaké nevyhodnocené karty. Alepozor, pokud hráči nebudou dostatečně rychlí, robotovi dojde baterie a hraskončí jejich porážkou.


Počet hráčů: 2-4

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířátka
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: