Small World – ANG, CZ pravidla

Kód: 3023
Neohodnoceno
1 210 Kč –16 %
Small World – ANG, CZ pravidla
1 210 Kč –16 % 1 009 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Ve hře Small World se hráči snaží ovládnout svět, který je zkrátka příliš malý, než aby se do něj vešli všichni jeho obyvatelé. Hráči ovládají jednotlivé národy, které bojují o svůj životní prostor. Cílem hry je obsazovat hrací plán jednotkami zvolené rasy a za držení jednotlivých regionů získávat vítězné body....

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Ve hře Small World se hráči snaží ovládnout svět, který je zkrátka příliš malý, než aby se do něj vešli všichni jeho obyvatelé. Hráči ovládají jednotlivé národy, které bojují o svůj životní prostor.

Cílem hry je obsazovat hrací plán jednotkami zvolené rasy a za držení jednotlivých regionů získávat vítězné body. Každá rasa má své plusy a mínusy. Krys je mnoho, trollové opevňují obsazené regiony, mágové získávají vítězné body navíc z regionů se zdroji magie atd. V životě každého národa nastává okamžik, kdy již není dost síly na další expanzi a je zralý k úpadku. Hráči to musí přesně odhadnout a vzít si na starost nový národ, který opět pozvednou k výšinám.

Hra končí po přesně daném počtu herních kol, který je určen počtem hráčů. Na konci pak vítězí hráč, který při hře získal nejvíce vítězných mincí za ovládaná území. Hra je velice dynamická, z vlastní zkušenosti ji vřele doporučujeme!

Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 80 min

Nová, nerozbalená, ANG verze.
CZ pravidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 80 min
Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: