Similo: Strašidla

Kód: 3010
Neohodnoceno
349 Kč –10 %
Similo: Strašidla
349 Kč –10 % 314 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Najděte ukrytou postavu! Má Kleopatra více společného s Tutanchamonem, protože oba vládli egytpské říši, nebo má blíže k Caesarovi, který byl jejím milencem? Přesně takové otázky vás čekají se sérií karetních her Similo. Ať už se vydáte do světa bájí a pověstí, mezi pohádkové bytosti nebo budete zkoumat historii, cíl...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Najděte ukrytou postavu!

Má Kleopatra více společného s Tutanchamonem, protože oba vládli egytpské říši, nebo má blíže k Caesarovi, který byl jejím milencem? Přesně takové otázky vás čekají se sérií karetních her Similo. Ať už se vydáte do světa bájí a pověstí, mezi pohádkové bytosti nebo budete zkoumat historii, cíl zůstává stejný – odhalit mezi 12 osobnostmi tajnou postavu.

Hra je určena pro 2 a více hráčů. Jeden z nich vždy napovídá pomocí karet nápovědy. Pokud kartu nápovědy zahraje svisle, znamená to, že hledaná postava má s postavou z nápovědy něco společného. Vodorovně vyložená karta značí, že je mezi postavami velká odlišnost. Podaří se vám pomocí nápověd odhalit hledanou postavu?

Similo jsou jednoduché karetní hry pro hráče od 7 let. Jedna partie zabere asi 10 minut. Jednotlivé varianty hry lze mezi sebou kombinovat.

Deduktivní karetní hry Similo obsahují vždy 30 karet postav a pravidla v českém a slovenském jazyce.

Similo je kooperativní deduktivní hra, ve které musíte najít jednu ze známých postav na základě nápověd od jiného hráče.

Hledáte boha, člověka či nestvůru? Zvíře nebo pohádkovou bytost? Jedinou nápovědou vám budou další postavy, které vykládá váš spoluhráč! Zvládnete to?

Hry Similo lze navzájem kombinovat.


Videonávod: https://eshop.albi.cz/similo-strasidla/#&gid=6&pid=6

 

Počet hráčů: 2 - 8

Věková skupina: 7+

Doba hraní: 10 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 10 min
Počet hráčů: 2 - 8
Věková skupina: 7+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: