Similo: Historie

Kód: 3007
Neohodnoceno
349 Kč –10 %
Similo: Historie
349 Kč –10 % 314 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Najděte ukrytou postavu! Má Kleopatra více společného s Tutanchamonem, protože oba vládli egytpské říši, nebo má blíže k Caesarovi, který byl jejím milencem? Přesně takové otázky vás čekají se sérií karetních her Similo. Ať už se vydáte do světa bájí a pověstí, mezi pohádkové bytosti nebo budete zkoumat historii, cíl...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Najděte ukrytou postavu!

Má Kleopatra více společného s Tutanchamonem, protože oba vládli egytpské říši, nebo má blíže k Caesarovi, který byl jejím milencem? Přesně takové otázky vás čekají se sérií karetních her Similo. Ať už se vydáte do světa bájí a pověstí, mezi pohádkové bytosti nebo budete zkoumat historii, cíl zůstává stejný – odhalit mezi 12 osobnostmi tajnou postavu.

Hra je určena pro 2 a více hráčů. Jeden z nich vždy napovídá pomocí karet nápovědy. Pokud kartu nápovědy zahraje svisle, znamená to, že hledaná postava má s postavou z nápovědy něco společného. Vodorovně vyložená karta značí, že je mezi postavami velká odlišnost. Podaří se vám pomocí nápověd odhalit hledanou postavu?

Similo jsou jednoduché karetní hry pro hráče od 7 let. Jedna partie zabere asi 10 minut. Jednotlivé varianty hry lze mezi sebou kombinovat.

Deduktivní karetní hry Similo Pohádky, Similo Historie a Similo Báje obsahují vždy 30 karet postav a pravidla v českém a slovenském jazyce.

 

Počet hráčů: 2 - 8

Věková skupina: 7+

Doba hraní: 10 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 10 min
Počet hráčů: 2 - 8
Věková skupina: 7+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: