Siegestorm

Kód: 3001
Neohodnoceno
599 Kč –10 %
Siegestorm
599 Kč –10 % 539 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
SiegeStorm je karetní deckbuildingová hra pro 2 hráče s nikdy nekončícím bojem. Dvojice armád se vrhá na obranné linie soupeře. Každá karta může být zahrána různými způsoby a většina rozhodnutí je buď riskantní, bolestivá – nebo obojí. Siegestorm nabízí jedinečnou herní kombinaci, je rychlá, brutální, ale zároveň velice strategická. Siegestorm...

Detailní informace

Detailní popis produktu


SiegeStorm je karetní deckbuildingová hra pro 2 hráče s nikdy nekončícím bojem. Dvojice armád se vrhá na obranné linie soupeře. Každá karta může být zahrána různými způsoby a většina rozhodnutí je buď riskantní, bolestivá – nebo obojí.

Siegestorm nabízí jedinečnou herní kombinaci, je rychlá, brutální, ale zároveň velice strategická.

Siegestorm je karetní fantasy hra určená primárně pro dva hráče, obsahuje ale i režimy pro sólo hraní a hru více hráčů. V Siegestormu jsou vaše karty vším – můžete je použít k útokům na protivníka, nasadit je do své armády nebo s nimi platit za jiné karty. A když vám dojdou – prohráli jste!

V Siegestormu existuje nespočet způsobů jak můžete akce a schopnosti karet navzájem kombinovat. Žádné dvě hry díky tomu nebudou stejné! Tak si nachystejte balíček a zašlapejte své protivníky do země.

Hra Siegestorm obsahuje: 112 hráčských karet (frakce Čchun-laj a Yrsa), 51 karet nájezdníků (frakce Zloblini a Běsní šamani), 4 desky bojišť, 30 žetonů, desku bosse, ukazatel životů a pravidla.

Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 1 - 4
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: