Shipwrights of the North Sea – ANG

Kód: 2989
Neohodnoceno
1 299 Kč –10 %
Shipwrights of the North Sea – ANG
1 299 Kč –10 % 1 169 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Shipwrights of the North Sea je další krásná desková hra z vikinské série, jako třeba Nájezdníci ze severu. Hráči zde budou soupeřit o to, kdo vybuduje nejlepší a největší flotilu. Budou sbírat suroviny a najímat zkušené loďaře, kteří jim se stavbou pomohou a stavět nejrůznější budovy na herním plánu. Tyto...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Shipwrights of the North Sea je další krásná desková hra z vikinské série, jako třeba Nájezdníci ze severu. Hráči zde budou soupeřit o to, kdo vybuduje nejlepší a největší flotilu. Budou sbírat suroviny a najímat zkušené loďaře, kteří jim se stavbou pomohou a stavět nejrůznější budovy na herním plánu. Tyto činnosti jim přinášejí cenné vítězné body. Zvítězí ten, kdo jich má po postavení čtvrté lodě nejvíce. Každé kolo je rozděleno do tří fází, kdy se ráno plánují akce, odpoledne se vysílají dělníci do práce a večer odpočívá (připravuje se na další kolo).
Hra Shipwrights of the North Sea má překrásné grafické zpracování a střední až lehčí obtížnost, takže je výborná i pro příležitostné hráče.

 

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 60 min

Nová.
Hra je v ANG.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: