Shadows of Brimstone: City of the Ancients

Kód: 2977
Neohodnoceno
2 250 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
V dobrodružné kooperativní hře Shadows of Brimstone: City of the Ancients se hráči stávají skupinou spolupracujících dobrodruhů, které čekají nástrahy Divokého západu, obohaceného o hororové prvky. Můžete být např. pistolníkem, dívkou ze saloonu, klasickým westernovým hrdinou nebo mužem zákona. Čekají vás hrůzy ukryté v bažinách a temných dolech, odporní démoni...

Detailní informace

Detailní popis produktu


V dobrodružné kooperativní hře Shadows of Brimstone: City of the Ancients se hráči stávají skupinou spolupracujících dobrodruhů, které čekají nástrahy Divokého západu, obohaceného o hororové prvky. Můžete být např. pistolníkem, dívkou ze saloonu, klasickým westernovým hrdinou nebo mužem zákona. Čekají vás hrůzy ukryté v bažinách a temných dolech, odporní démoni a stvoření z neznámých světů.

Ve Swamps of Death hráči naleznou bránu vedoucí do světa jménem Jargono, ve kterém se prostírají vlhké bažiny obývané inteligentními plazy, zvrácenými dinosaury a kmenem humanoidů, jenž se nemůže vrátit na svou rodnou planetu. Příslušníci tohoto kmene kdysi přišli z jiné planety a v Jargono uvízli poté, ce se uzavřel jejich portál.

Tato sada může být kombinována se Shadows of Brimstone: Swamps of Death, což umožní hru až v šesti hráčích. Obě hry jsou samostatně hratelné, jejich spojením získáte jeden velký dungeon v hororovém prostředí z Divokého západu.

Počet hráčů: 1 – 4
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 120 min

Hru je možné si vyzkoušet v deskoherně Fénix.
Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horror
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 1 – 4
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: