Settlers: Roll & Write

Kód: 2965
Neohodnoceno
699 Kč –20 %
Settlers: Roll & Write
699 Kč –20 % 559 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Imperial Settlers: Roll & Write je samostatná hra zasazená do světa Imperial Settlers a Imperial Settlers: Empires of the North. Hra je silně zaměřena na stavbu motorů! Stavba budov vám přináší speciální bonusy a s každým dalším tahem vám hra nabízí více možností, jak vaše říše nabírá na síle.Imperial Settlers:...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Imperial Settlers: Roll & Write je samostatná hra zasazená do světa Imperial Settlers a Imperial Settlers: Empires of the North. Hra je silně zaměřena na stavbu motorů! Stavba budov vám přináší speciální bonusy a s každým dalším tahem vám hra nabízí více možností, jak vaše říše nabírá na síle.

Imperial Settlers: Roll & Write má dva herní režimy. Standardní režim je soutěžní výzva pro 2-4 hráče, ve které se snažíte získat více bodů než vaši soupeři. Dobrodružný režim pro jednoho hráče nabízí 48 jedinečných herních listů. Každý list představuje jedinečné výzvy a herní možnosti, protože hráči mají na začátku k dispozici různé budovy. Vylaďte svůj motor a získejte co nejvíce bodů! Popadněte tužku, hoďte kostkou a vytvořte tu nejprosperující říši!

 

Počet hráčů: 1 – 4

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 30 min


Nová.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 1 – 4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: