Senshi – ANG

Kód: 2962
Neohodnoceno
499 Kč –30 %
Senshi – ANG
499 Kč –30 % 349 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Senshi je abstraktní, nenáročná hra pro dva až čtyři hráče, ve které se skupina válečných mnichů (hráčů) snaží prosadit před svým mistrem. K tomu musí rozvíjet své čtyři dovednosti – sílu, mrštnost, moudrost a čest. V těchto vlastnostech se v průběhu hry zlepšují získáváním různobarevných žetonků, které jsou hlavním prvkem...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Senshi je abstraktní, nenáročná hra pro dva až čtyři hráče, ve které se skupina válečných mnichů (hráčů) snaží prosadit před svým mistrem. K tomu musí rozvíjet své čtyři dovednosti – sílu, mrštnost, moudrost a čest. V těchto vlastnostech se v průběhu hry zlepšují získáváním různobarevných žetonků, které jsou hlavním prvkem hry – žetonky si pomocí třech možných akcí každé kolo nabírají do ruky, umísťují na svoji kartu mnicha do komínků, případně je z karty odebírají do vítězné oblasti. Jakmile jsou dobrány všechny žetony z centrální oblasti, hra končí a určí se vítěz. Nejdříve vypadne hráč s nejmenším množstvím žetonků u jedné ze svých dovedností a ze zbývajících hráčů vyhraje ten, kdo má nejvíce žetonů u jakékoliv své dovednosti. Z toho plyne, že je potřeba nezanedbat ani jednu vlastnost, abyste nevypadli hned na začátku bodování. Ve hře Senshi musíte kromě rozmýšlením nad svoji vítěznou taktitkou sledovat také soupeře, neboť se zde dá jak pěkně škodit, tak i nahrávat ostatním, což nechcete. Díky tomu vznikají během hry důležitá rozhodnutí, co se svými žetonky udělat.

Senshi je velmi skladná, nenáročná na pravidla s množstvím strategických rozhodnutí. Jedna partie netrvá dlouho a tak si ji zahrajete všude a s kýmkoliv. Milovníkům abstraktních her doporučujeme.

V krabičce je 72 různobarevných žetonů, 4 karty bojových mnichů a pravidla.

Hra je v angličtině.

 

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 20 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG.

Doplňkové parametry

Kategorie: Abstraktní
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 14+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: