Seasons: Enchanted Kingdom – ANG, CZ pravidla

Kód: 2955
Neohodnoceno
699 Kč –27 %
Seasons: Enchanted Kingdom – ANG, CZ pravidla
699 Kč –27 % 509 Kč
Vyprodáno (1 ks)
Možnosti doručení
Enchanted Kingdom je sada mnoha nových a unikátních karet do originální draftovací karetní hry Seasons. Krom nich samozřejmě přináší řadu nových větších či menších mechanismů, které potěší zejména ti, kdo se Seasons mají již širší zkušenosti.Na svá místa, mágové! Připravte se na zcela nové hrozby i úkoly! Hluboko v srdci...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Enchanted Kingdom je sada mnoha nových a unikátních karet do originální draftovací karetní hry Seasons. Krom nich samozřejmě přináší řadu nových větších či menších mechanismů, které potěší zejména ti, kdo se Seasons mají již širší zkušenosti.Na svá místa, mágové! Připravte se na zcela nové hrozby i úkoly!

Hluboko v srdci pralesa Argos probíhá turnaj 12 ročních období, ve kterém proti sobě nemilosrdně bojují za pomoci důvtipu ti nejslavnější čarodějové z celého království. Není to ledajaký turnaj – vítěz tohoto nemilosrdného boje se stane oficiálním arcimágem Xiditu. Uchazeči o tento titul se však liší svými spravedlivě přidělenými kouzelnými dispozicemi, které čerpají z místa turnaje. Místa, skrze které v dávných časech kráčeli sami bohové a zanechali zde po sobě rozličné magické zbytky.

Enchanted Kingdom je první rozšiřující balík pro hru Seasons a přináší 40 nových karet Síly, které jsou plně kompatibilní se 100 kartami obsaženými v základu. K tomu zde nalezneme 10 karet vylepšení, které hru posunou zase o kousek dále a 12 žetonů speciálních dovedností, které našemu čaroději dodají trochu vlastní osobnosti. Navíc perfektně padnou do děr na herních deskách hráčů, takže tyto díry nebyly jenom designerská úchylárna, ale naopak předvídavost tvůrců hry. Mimo jiné zde nalezneme i 2 karty na výměnu za ty samé z původní hry, protože na oněch nových jsou obsažena nová errata.

Tato hra je pouze rozšíření. K jejímu hraní je nutné vlastnit původní hru Seasons.

Hra obsahuje:

  • 40 karet Síly
  • 10 karet vylepšení
  • 12 žetonů speciálních dovedností
  • 16 žetonů energie
  • 2 „havraní“ žetony
  • 1 žeton prvního hráče
  • 2 rozšíření herního plánu o energetické rezervy díky kartě „Očarovaný grimoár“
  • 7 žetonů snížení rezerv energie

 

Počet hráčů: 2-4

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 60 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG s CZ pravidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: