Scythe: Nová setkání

Kód: 2950
Neohodnoceno
349 Kč –10 %
Scythe: Nová setkání
349 Kč –10 % 314 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Malé rozšíření pro hru Scythe přináší nové karty setkání pro zvýšení variability. Nová setkání je rozšiřující krabička pro hry Scythe obsahující zbrusu nová střetnutí. Celkem jich je 32 a v balíčku karet jsou číslovány v pořadí od 43. do 74. Karty vznikaly ve spolupráci fanoušků hry a jejího tvůrce, Jameyho...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Malé rozšíření pro hru Scythe přináší nové karty setkání pro zvýšení variability.
Nová setkání je rozšiřující krabička pro hry Scythe obsahující zbrusu nová střetnutí. Celkem jich je 32 a v balíčku karet jsou číslovány v pořadí od 43. do 74.

Karty vznikaly ve spolupráci fanoušků hry a jejího tvůrce, Jameyho Stegmaiera. Hráčům je doporučeno hrát prvních pár her pouze s těmito kartami, aby si plně vychutnali herní zážitek, než je přimíchají do balíčku původních karet.

Některé karty obsahují „tajnou“ možnost, kterou by hráči neměli číst nahlas. Pokud si takovou volbu hráč zvolí, nechává si kartu u sebe lícem dolů, dokud její schopnost nevyužije.

V balíčku je 11 speciálně označených karet, které není možné použít při hře proti Automa systému. Při sólo hře má hráč možnost takovou kartu odhodit a líznout novou.

Počet hráčů: 1-7
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 140 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekonomická
Doba hraní: 140 min
Počet hráčů: 1-7
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: