Scout (Cirkus)

Kód: 3583
Neohodnoceno
510 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Cirkus japonského vydavatelství Oink games je určen pro 2–5 hráčů od 8 let a zabere zhruba 20 minut. V maličké kapesní hře bojujete všichni proti sobě coby principálové cirkusů, kteří se předhání v tom, kdo divákům předvede nejúchvatnější cirkusovou show (vyloží nejlepší karty).

Detailní informace

Detailní popis produktu


Cirkus japonského vydavatelství Oink games je určen pro 2–5 hráčů od 8 let a zabere zhruba 20 minut. V maličké kapesní hře bojujete všichni proti sobě coby principálové cirkusů, kteří se předhání v tom, kdo divákům předvede nejúchvatnější cirkusovou show (vyloží nejlepší karty). Jenže vám chybí lidi, a tak je musíte zlanařit od konkurence (získávat karty soupeře). Nabrat lidi, připravit show a ohromit diváky – to je, oč tu běží. Hra se v originálu jmenuje Scout, což je něco jako lovec talentů, ale protože se to spojení u nás kromě hokeje skoro nepoužívá, říkáme hře prostě Cirkus.

A pozor! Cirkus patří podle kritiků k nejlepším deskovkám na světě – letos byl nominovaný na Spiel des Jahres (hra roku, něco jako deskoherní Oskaři) jako jedna z top 3 her. A to už je fakt něco.

Počet hráčů: 2 - 5
Věková skupina: 9+
Doba hraní: 15 min

Nová.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 15 min
Počet hráčů: 2 - 5
Věková skupina: 9+

Cirkus (Scout) – videonávod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: