Schweinerei (Pass the Pigs) - DE, CZ pravidla

Kód: 2931
Neohodnoceno
369 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Historie hry:Kdysi dávno se tato tradiční starodávná hra hrávala s živými vepříky. Vepříkovští venkované házeli živé vepře do vzduchu a získávali body podle polohy, ve které tito dopadli na zem. Dvě k těmto účelům nejvíce používané prasátka už však jejich nadmíru bolestivá role v této hře přestala bavit. A tak...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Historie hry:
Kdysi dávno se tato tradiční starodávná hra hrávala s živými vepříky. Vepříkovští venkované házeli živé vepře do vzduchu a získávali body podle polohy, ve které tito dopadli na zem. Dvě k těmto účelům nejvíce používané prasátka už však jejich nadmíru bolestivá role v této hře přestala bavit. A tak došli jednoho dne Fritz a Wolfi na myšlenku nahradit živá prasátka umělými. Mnoho probdělých nocí pracovali úpěnlivě oba čuníci na svých dřevěných napodobeninách. Nakonec už stačilo jen vyrýt do plotu místního vepřína bodovací tabulka a hra byla světě!
Ihned po svém uvedení se začala hra těšit mezi obyvateli vsi Vepříkov velké oblibě. Fritz a Wolfi byli doslova zavaleni nabídkami na výrobu dalších a dalších exemplářů. Postupem času si získali obdiv i úctu v širokém okolí a stali se z nich bohatí vepříci. Všichni však velmi rychle zapomněli na staré těžké časy, kdy vzduchem létala živá prasátka, a prasečí kliniky měly permanentní pohotovost. Doufáme, že se vám bude hra od Fritziho a Wolfiho líbit, a především že nezapomenete, čím vším si musel celý prasečí rod kvůli této hře projít.


Každý hráč hází vždy oběma prasátky a snaží se získat co nejvíce bodů. Kdo jako první dosáhne 100 bodů, stává se vítězem. Hra je také známá pod názvy Pass the Pigs, Schweinerei či Prasátka.

Hráč vezme obě prasátka a hodí je na stůl. Podle polohy, do které se prasátka dostala, se určí počet bodů, které hráč za tento hod získá.
Čím je poloha obtížnější, tím více bodů za ni hráč získá.
Potom co jsou zjištěny body, se hráč musí rozhodnout, zda hodlá své kolo ukončit, nebo pokračovat dál v házení prasátek a pokračovat ve hře a získat tak více bodů v jednom kole. Kdo bude pokračovat v házení, může získat více bodů, nebo také všechny ztratit.

 

Počet hráčů: 2 - 10

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2 - 10
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: