Sabotér rozšíření

Kód: 2906
Neohodnoceno
349 Kč –10 %
Sabotér rozšíření
349 Kč –10 % 314 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
V tomto rozšíření na hráče čekají kromě nových akčních karet a karet cestiček především nové role trpaslíků. Jsou zde známí zlatokopové, kteří jsou však rozděleni na dva týmy: zelený a modrý. Stejně jako v základní hře se zlatokopové snaží dokopat ke zlatu. Tentokrát však nehrají všichni společně, ale oba týmy...

Detailní informace

Detailní popis produktu


V tomto rozšíření na hráče čekají kromě nových akčních karet a karet cestiček především nové role trpaslíků. Jsou zde známí zlatokopové, kteří jsou však rozděleni na dva týmy: zelený a modrý. Stejně jako v základní hře se zlatokopové snaží dokopat ke zlatu. Tentokrát však nehrají všichni společně, ale oba týmy spolu soupeří. Zcela novou postavou je kartička šéfa. Ten vyhrává vždy, když se zlatokopové dostanou ke zlatu, dostane však o jeden zlatý nuget méně. Další novou rolí je také spekulant, ten vyhrává nejen, když vyhrají zlatokopové, ale i v případě, že vyhrají sabotéři. Dostává však vždy o dva nugety méně. Pak jsou tu geologové, ti se o zlato nijak zvlášť nezajímají. Mnohem víc si všímají drahokamů, které se nacházejí v tunelech. Za každý drahokam, který se objeví, dostane geolog 1 zlatý nuget. Rozšíření se stejně jako základní hra hraje na tři kola, na konci hry vyhraje ten z hráčů, kterému se podařilo získat nejvíce zlatých nugetů.

 

Počet hráčů: 2 – 12
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.

 
Omlouváme se všem zákazníkům, v pravidlech hry Sabotér rozšíření došlo k chybě a jsou zaměněny některé obrázky v popisu akčních karet. Konkrétně jde o tyto záměny: K popisu „Zloděj“ patří obrázek, který je umístěn u „Inspekce“. K popisu „Ruce pryč“ patří obrázek, který je umístěn u „Zloděj“. K popisu „Výměna čepiček“ patří obrázek, který je umístěn u „Ruce pryč“. K popisu „Inspekce“ patří obrázek, který je umístěn u „Výměna čepiček“. Opravená pravidla najdete ke stažení na odkazu níže. Děkujeme za pochopení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2 - 12
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: