Sabotér: Ztracené doly

Kód: 2908
Neohodnoceno
699 Kč –10 %
Sabotér: Ztracené doly
699 Kč –10 % 629 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Sabotér – Ztracené doly je desková hra vycházející z populární karetní hry Sabotér. Obsahuje herní plán, nové postavy a překážky. Hráči se rozdělí do dvou týmů tím, že si vylosují karty rolí, které určí nejen to, zda je hráč sabotér či nikoliv, ale také k jakému týmu patří. V každém...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Sabotér – Ztracené doly je desková hra vycházející z populární karetní hry Sabotér. Obsahuje herní plán, nové postavy a překážky.

Hráči se rozdělí do dvou týmů tím, že si vylosují karty rolí, které určí nejen to, zda je hráč sabotér či nikoliv, ale také k jakému týmu patří. V každém týmu může být sabotér, který ve skutečnosti hraje se spoluhráči a ve hře se také mohou objevit hráči, kteří hrají jen sami za sebe.

Postupně se odkrývají pole na herním plánu, hráči si navzájem škodí a snaží se co nejrychleji dostat k dolům ukrývajícím poklady.

Hra Sabotér – Ztracené doly obsahuje: 91 karet, 32 žetonů vítězných bodů, 14 žetonů lesa, žeton draka, 10 žetonů trpaslíků, 10 figurek trpaslíků (s podstavci), herní plán a pravidla.

Počet hráčů: 3 – 10
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 30 minDoplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 3 - 9
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: