RWBY: Combat Ready – ANG

Kód: 2901
Neohodnoceno
1 499 Kč –13 %
RWBY: Combat Ready – ANG
1 499 Kč –13 % 1 299 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
RWBY: Combat Ready je vzrušující kooperativní hra pro 2-4 hráče. Zachycuje chuť a vzrušení z animované webové série RWBY od Rooster Teeth, s rychlými bitvami, kde jsou všichni hráči aktivně a současně zapojeni do hry. Hráči hrají jako jedna ze čtyř hlavních hrdinek série: Ruby, Weiss, Blake nebo Yang. Každá...

Detailní informace

Detailní popis produktu


RWBY: Combat Ready je vzrušující kooperativní hra pro 2-4 hráče. Zachycuje chuť a vzrušení z animované webové série RWBY od Rooster Teeth, s rychlými bitvami, kde jsou všichni hráči aktivně a současně zapojeni do hry.

Hráči hrají jako jedna ze čtyř hlavních hrdinek série: Ruby, Weiss, Blake nebo Yang. Každá z nich má svůj vlastní balíček karet, představující jejich útoky, akce a pohyby. Každá postava hraje trochu jinak, používá svou vlastní jedinečnou taktiku a strategii. Hráči zaznamenávají své klíčové statistiky na svých svitcích (desky pro sledování hráčů), včetně jejich Aury (zdraví), zážitku, bitvy zuřivosti a jejich Semblance (jedinečné speciální schopnosti).

Před každou hrou si hráči vyberou scénář pro hraní z knihy scénářů. Bitvy jsou proti určitému darebákovi s určitým souborem pravidel a mohou zahrnovat jeden nebo více cílů. Žádné dvě bitvy nejsou nikdy stejné!

Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 75 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 75 min
Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: