Roundforest

Kód: 2893
Neohodnoceno
699 Kč –15 %
Roundforest
699 Kč –15 % 594 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Vzrušující strategická hra se odehrává v kouzelném lese. Hráči od 8 let musí své kroky pečlivě plánovat, aby získaly zlatá jablka. Ty pak vymění za vysněný smaragdový prsten.S batohem naloženým až po okraj se vydáváte na tajuplnou cestu až do samého srdce lesa, známého jako Roundforest. Cíl je jasný: nasbírat...

Detailní informace

Detailní popis produktuVzrušující strategická hra se odehrává v kouzelném lese. Hráči od 8 let musí své kroky pečlivě plánovat, aby získaly zlatá jablka. Ty pak vymění za vysněný smaragdový prsten.

S batohem naloženým až po okraj se vydáváte na tajuplnou cestu až do samého srdce lesa, známého jako Roundforest. Cíl je jasný: nasbírat tři zlatá jablka, která přinesete lesnímu duchovi. Za to získáte smaragdový prsten, který svému držiteli propůjčí moc nad celým čarovným lesem. Hledání ale nebude snadné. Zakletý les žije: všude, kam vkročíte, se půda přímo pod vašima nohama otočí a stíží vám orientaci. Kromě toho narazíte na tajemné postavy, které vám nejsou vždy přátelsky nakloněné. Jste připravení na toto dobrodružství? Tak vyrazte na cestu!


Jazykové verze pravidel: CZ,SK,HU,DE,FR,PL

 

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 60 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2 - 4
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: