Road Kill Rally

Kód: 2867
Neohodnoceno
1 299 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Road Kill Rally je nářezová závodní hra ve stylu počítačové klasiky Carmageddon, kde se budete snažit dosáhnout první cíle, postřílet protivníky a sejmout co nejvíce nebohých chodců, co se vám připletou do cesty. Píše se rok 2035 a světovým hitem se stala zabijácká rally, která láká závodníky po celé zeměkouli....

Detailní informace

Detailní popis produktu


Road Kill Rally je nářezová závodní hra ve stylu počítačové klasiky Carmageddon, kde se budete snažit dosáhnout první cíle, postřílet protivníky a sejmout co nejvíce nebohých chodců, co se vám připletou do cesty.

Píše se rok 2035 a světovým hitem se stala zabijácká rally, která láká závodníky po celé zeměkouli. Sledovanost finálových utkání těchto závodů přesahuje tři miliardy, což z této události dělá nejsledovanější podívanou v lidské historii.

Jako jeden ze závodníků v zabijácké rally budete držet nohu na plynu a snažit se bránit před oponenty, útočícími na vás pistolemi, raketami a plamenomety. Za srážení chodců vás čekají velké odměny, ovšem záleží též na tom, zdali je prostě přejedete nebo odpálkujete k horizontu. Nakonec, vy budete ten, na kterého se upírá šest miliard očí.

Hra Road Kill Rally přináší pořádnou dávku svižné akce ve stylu futuristického smrtonosného sportu, kde uznávaní jezdci závodí v autech plných zbraní skrze americké ulice v honbě za krví, slávou a bohatstvím. Body k vám budou přicházet za zabíjení chodců, likvidaci ostatních závodníků a samozřejmě pozici u sílové pásky. Vítězem se stává přeživší závodník s největším množstvím bodů.

 

Počet hráčů: 3 – 6
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 60 minDoplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 3 - 6
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: