Rise to Nobility: Beyond – ANG

Kód: 2856
Neohodnoceno
999 Kč –20 %
Rise to Nobility: Beyond – ANG
999 Kč –20 % 799 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Základní hra Rise to Nobility je hra s umísťováním pracovníků (a kostek), kde každý hráč vlastní malou část pozemků ve městě, kterou má za úkol osídlit a vystoupit z anonymity a stát se ctěným lordem a poté možná i hlavou Rady. Toho můžete dosáhnout zvyšováním hodnoty svých pozemků, plněním požadavků...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Základní hra Rise to Nobility je hra s umísťováním pracovníků (a kostek), kde každý hráč vlastní malou část pozemků ve městě, kterou má za úkol osídlit a vystoupit z anonymity a stát se ctěným lordem a poté možná i hlavou Rady. Toho můžete dosáhnout zvyšováním hodnoty svých pozemků, plněním požadavků Rady, přilákáváním nových obyvatel a plněním jejich požadavků, zajištěním dostatku pracovních míst a kariérní růst pro své obyvatele.

V rozšíření Rise to Nobility: Beyond budete sbírat a bedlivě střežit vzácné relikvie, poskytovat dary Věčnému chrámu a pomáhat královským Starším, aby vám poskytli laskavost či si trvale získat jejich podporu na vaší cestě k tomu, abyste se stali vznešeným občanem říše Five Realms.
Nyní máte přístup k vzácnému minerálu, který vám nabídne příležitost obchodovat se zbožím, mincemi, získáte si reputaci královny a dalších, ale stejně jako cokoli jiného, co je vzácné – minerálu je jen omezené množství, takže buďte opatrní, jak jej utratíte. Rise to Nobility: Beyond přináší nové způsoby jak získat body, mění mechanismus reputace a budování aspektů, což hře dodává vysokou znovuhratelnost.

Počet hráčů: 1 – 5
Věková skupina: 13+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 1 – 5
Věková skupina: 13+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: