Ripple Rush - ANG

Kód: 2852
Neohodnoceno
359 Kč –22 %
Ripple Rush - ANG
359 Kč –22 % 279 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kolik políček dokážete vyplnit na výsledkové listině v Ripple Rush, rychlé a jednoduché hře typu "otoč a napiš"?Ve hře máte svůj vlastní hráčský arch, na kterém jsou zobrazeny čtyři sloupce symbolů (čtverec, kruh, trojúhelník, šestiúhelník), přičemž v každém sloupci je osm symbolů. Chcete-li hru připravit, upravte balíček tak, aby obsahoval...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Kolik políček dokážete vyplnit na výsledkové listině v Ripple Rush, rychlé a jednoduché hře typu "otoč a napiš"?

Ve hře máte svůj vlastní hráčský arch, na kterém jsou zobrazeny čtyři sloupce symbolů (čtverec, kruh, trojúhelník, šestiúhelník), přičemž v každém sloupci je osm symbolů. Chcete-li hru připravit, upravte balíček tak, aby obsahoval dvacet karet pro každého hráče, přičemž karty se vybírají náhodně. Plný balíček obsahuje sto karet, přičemž 25 karet pro každý symbol je očíslováno 1-25.

Na tahu si každý hráč vytáhne z balíčku kartu a poté (pokud je to možné) napíšete číslo na této kartě do sloupce odpovídajícího vyobrazenému symbolu. Čísla musí být ve sloupcích seřazena vzestupně tak, aby v každém sloupci bylo každé číslo vyšší než to, které je pod ním, a nižší než to, které je nad ním, ale při zápisu čísla můžete mezery ve sloupcích vynechat.

Pokud nemůžete umístit číslo své karty na listu hráče do správného sloupce - např. vytáhnete si modrou 14 a nemáte volná místa mezi modrou 11 a modrou 15 - oznamte to všem dříve, než si zapíší číslo na vlastní kartu, a položte svou kartu doprostřed stolu. Poté, co si zapíší své vlastní číslo, mohou, pokud je to možné, zapsat na svou výsledkovou kartu i vaše číslo.

Pokud vyplníte řadu symbolů, okamžitě získáte bonus uvedený na levém okraji hráčského listu, a to buď číslo (5, 10, 15, 20), které můžete napsat do libovolného platného sloupce, nebo symbol, který můžete doplnit libovolným platným číslem.

Na konci hry získáte za každý sloupec body rovnající se nejdelší spojené posloupnosti vyplněných políček. V pokročilé variantě si vylosujete dvě z osmi bonusových karet, z nichž každá zobrazuje jeden z řádků na hráčském listu; za každý z těchto dvou řádků, který zcela vyplníte, získáte bonusové body.

 

Hra je v angličtině.


Video (anglicky): https://www.youtube.com/watch?v=WoY5BMCyPQ4Počet hráčů: 1 - 5

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 15 min


Nová, nerozbalená.

Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 15 min
Počet hráčů: 1 - 5
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: