Rattus Cartus

Kód: 2835
Neohodnoceno
1 009 Kč –21 %
Rattus Cartus
1 009 Kč –21 % 790 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
V roce 1347 pustoší Černá smrt Evropu. Vládce země právě podlehl moru a princové nyní stojí proti sobě v boji o to, kdo starého krále nahradí. Ve hře Rattus Cartus budete cestovat po království, abyste shromáždili věrné příznivce (pocházejí z různých tříd středověké společnosti). Každý den můžete navštívit jiné město...

Detailní informace

Detailní popis produktu


V roce 1347 pustoší Černá smrt Evropu. Vládce země právě podlehl moru a princové nyní stojí proti sobě v boji o to, kdo starého krále nahradí. Ve hře Rattus Cartus budete cestovat po království, abyste shromáždili věrné příznivce (pocházejí z různých tříd středověké společnosti). Každý den můžete navštívit jiné město – každé obsahuje různé druhy budov a každé vám poskytne jiné druhy výhod. Při vstupu do budovy patřící dané společenské třídě rekrutujete stoupence z této třídy. Jednou za čas také můžete verbovat cizince číhající v ulicích. V ulicích také běhají krysy, ale jeden nebo dva potkani tě přece nezabijí… není-liž pravda?

Rattus Cartus je karetní hra, která vychází z deskové hry Rattus. Obsahuje dvanáct různých budov, někdy využijte všechny, jindy jen některé. Každá nová hra poskytuje celou škálu možností. Chcete hrát na jistotu nebo budete riskovat a zhynete na morovou nákazu?

 

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 45 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 45 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: