Quest for El Dorado, The: Heroes & Hexes – ANG, CZ pravidla

Kód: 2813
Neohodnoceno
599 Kč –16 %
Quest for El Dorado, The: Heroes & Hexes – ANG, CZ pravidla
599 Kč –16 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
The Heroes & Hexes je první rozšíření pro hru The Quest for El Dorado. V tomto rozšíření naleznete mimo jiné pomocníky se speciálními schopnostmi, hrdiny se silnějšími efekty než mají standardní karty z nabídky, políčka s démony, kletby s různými postihy či výhodami… V tomto rozšíření naleznete: Pomocníky: Každý hráč...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

The Heroes & Hexes je první rozšíření pro hru The Quest for El Dorado.

V tomto rozšíření naleznete mimo jiné pomocníky se speciálními schopnostmi, hrdiny se silnějšími efekty než mají standardní karty z nabídky, políčka s démony, kletby s různými postihy či výhodami…

V tomto rozšíření naleznete:

  • Pomocníky: Každý hráč má od začátku jednoho pomocníka, ti mají dvě možnosti zahrání – slabší s opakováním nebo silnější na jedno použití.
  • Hrdiny: Hráč si může na speciálních polích u plánu najmout do svého balíku jednoho hrdinu, ti mají silnější efekty než standardní karty z nabídky.
  • Démony: Na nových dílech mapy jsou políčka s démony. Při pohybu na ně hráč nehraje karty, ale naopak si za každý symbol démona vezme jednu kletbu.
  • Kletby: Obsahují různé postihy či výhody pro ostatní hráče. Např.: „Nemůžeš hrát mačety, dokud neodhodíš alespoň dvě na odhazovací balíček,“ nebo „všichni ostatní hráči se smí posunout o jedno pole.“ Díky kletbě je také možné dostat do balíku kartu s démonem. Ta nemá žádný efekt, dá se použít jako polovina mince, ale jinak jen ucpává balík a zabírá místo v ruce.
  • Tunely: Na nových dílech mapy se nacházejí tunely – na jednom dílu mají vždy stejnou barvu a jde mezi nimi cestovat za cenu v kletbách, podle počtu démonů na obou stranách tunelu.
  • Nové karty: Rozšření přidává také několik nových karet do standardní nabídky, některé mají nový efekt, např. „vezmi si kartu z obchodu“. Objevují se i nové postavy jako např. horolezec (pohybuje se na pole s démony bez braní kleteb, může jako jediný na skalnatá pole). Některé nové karty kombinují známé efekty, jako např. průzkumník (scout): 3/3 mačeta nebo pádlo.

Hra je v angličtině s CZ pravidly.

 

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 60 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG s CZ pravidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: