Pylos

Kód: 2802
Neohodnoceno
799 Kč –10 %
Pylos
799 Kč –10 % 719 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Dostaňte se až na vrchol pyramidy. Pylos je další ze sady dřevěných her francouzské společnosti Gigamic. Jedná se o poměrně rychlou hru pro dva hráče, ve které si osvěžíte logické myšlení, strategii i svou pozornost. Hra obsahuje hrací desku s celkem 16 důlky ve tvaru čtverce 4×4 a celkem 30...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Dostaňte se až na vrchol pyramidy.

Pylos je další ze sady dřevěných her francouzské společnosti Gigamic. Jedná se o poměrně rychlou hru pro dva hráče, ve které si osvěžíte logické myšlení, strategii i svou pozornost.

Hra obsahuje hrací desku s celkem 16 důlky ve tvaru čtverce 4×4 a celkem 30 kuliček, po patnácti od světlé a tmavé barvy. Hráči střídavě kladou na hrací plán kuličky své barvy a pomocí jednoduchých pravidel se snaží uchovat si více kuliček než soupeř, aby právě jejich kulička byla ta poslední, která bude kralovat na vrcholku pyramidy.

Recept na to, jak si uchovat svoje kuličky, přináší dvě jednoduchá pravidla:

  1. Hráč může buď na hrací plán umístit kuličku ze svojí zásoby, nebo může již zahratou kuličku vyzdvihnout v pyramidě o patro výše.
  2. Druhé pravidlo hovoří o vytvoření řady 3 až 4 kuliček jedné barvy v některém z pater pyramidy. Potom má hráč, kterému se tato piškvorková konstelace povedla, možnost odebrat si jednu, popř. dvě kuličky dle svého rozhodnutí z polopostavené pyramidy zpět do své zásoby.

 

Hra končí, jakmile jednomu hráči dojdou kuličky a druhý hráč tak doskládá pyramidu a obsadí svou kuličkou vrcholek pyramidy.

Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 20 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Abstraktní
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: