Pozvedněte číše

Kód: 2740
Neohodnoceno
999 Kč –60 %
Pozvedněte číše
999 Kč –60 % 399 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Pozvedněte číše je párty hra se skrytými rolemi, která se odehrává na středověké hostině. Každý hráč si vylosuje některou z postav a ta je na hostinu poslána s cílem otrávit některého ze soupeřů. V průběhu hry budete skrytě do pohárů jednotlivých hráčů přidávat kamínky představující čisté víno, jed nebo protijed....

Detailní informace

Detailní popis produktu


Pozvedněte číše je párty hra se skrytými rolemi, která se odehrává na středověké hostině. Každý hráč si vylosuje některou z postav a ta je na hostinu poslána s cílem otrávit některého ze soupeřů. V průběhu hry budete skrytě do pohárů jednotlivých hráčů přidávat kamínky představující čisté víno, jed nebo protijed. Druhou akcí, kterou máte ve svém tahu k dispozici je nahlédnutí do pohárů.

Další možností je posunovat poháry. Důležité je si tedy pamatovat co nejvíc o obsahu jednotlivých pohárů. Hra tak bude připomínat slavnou scénu z filmu Císařův pekař a pekařův císař. Hraje se na tři kola, po každém přijde bodování, které hráče odměňuje především pokud se neotrávili a naopak otrávili svůj cíl.

 

Počet hráčů: 2 – 12
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2 - 12
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: