Poštovní kurýr: Power and Glory

Kód: 2736
Neohodnoceno
899 Kč –11 %
Poštovní kurýr: Power and Glory
899 Kč –11 % 799 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Hráči se nyní obrací na severní pláně, aby také zde vytvořili rozsáhlou poštovní síť. Rozvážejí dopisy z Holandska do Saska a mezi Pruskem a Svobodnými říšskými městy. Horlivý poštovní kočí připnul dalšího koně před svůj kočár, aby spolehlivě zvládl tu velkou vzdálenost a pomohl rozštěpenému Prusku k novému Lesku a...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/
Hráči se nyní obrací na severní pláně, aby také zde vytvořili rozsáhlou poštovní síť. Rozvážejí dopisy z Holandska do Saska a mezi Pruskem a Svobodnými říšskými městy. Horlivý poštovní kočí připnul dalšího koně před svůj kočár, aby spolehlivě zvládl tu velkou vzdálenost a pomohl rozštěpenému Prusku k novému Lesku a Slávě.

Thurn and Taxis – Power and Glory je samostatně nehratelné rozšíření k Poštovnímu kurýrovi. Všechna pravidla jsou zachována, jen je zde poněkud modifikováno tvoření cest a používání kočárů; také je ze hry vyřazen kolář a poštovní stanice je nahrazena kartou kočáru (karty kočárů ze základní hry se nepoužívají).

Karty měst obsahují nyní nově symboly podkov. Na reverzu karet je dle podkov příslušný počet koní do spřežení. Hráč může místo karty města vyložit kartu koně a zvýšit „tah svého spřežení“. Pokud chce hráč realizovat některou trasu, musí mít ve spřežení minimálně tolik koní, jaká je délka poštovní trasy. Některá města nově přináší body prvnímu hráči, který v nich postaví svojí poštovní pobočku.

Po dohodě lze hrát dle pravidel základní verze, tj. hrát bez koní, se získáváním kočárů a možností využít služeb koláře.

Samostatně nehratelné rozšíření nabízející složitější mapu a nový mechanismus tvorby poštovních tras.

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 60 min

Bazar.
Jedná se o německou verzi s CZ pravidly.
Samostatně nehratelné rozšíření nabízející složitější mapu a nový mechanismus tvorby poštovních tras.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazar
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: