Plunderbund - ANG

Kód: 2714
Neohodnoceno
1 399 Kč –14 %
Plunderbund - ANG
1 399 Kč –14 % 1 199 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Ve hře Plunderbund budete soupeřit s ostatními hráči o nadvládu nad podniky v jednotlivých čtvrtích fantasy města. Ač fantasy, tak se hra odehrává v období prohibice, takže jde vlastně o Chicago posazené mezi gobliní a elfí mafiány. Hráči pomocí balíčku karet, který v průběhu hry doplňují o další karty získávají...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Ve hře Plunderbund budete soupeřit s ostatními hráči o nadvládu nad podniky v jednotlivých čtvrtích fantasy města. Ač fantasy, tak se hra odehrává v období prohibice, takže jde vlastně o Chicago posazené mezi gobliní a elfí mafiány. Hráči pomocí balíčku karet, který v průběhu hry doplňují o další karty získávají kontrolu nad různými podniky ve městě a poté se ji snaží udržet před konkurenty, kteří se pochopitelně snaží o totéž.

Vedeš cech, který se snaží ovládnout trh s nelegálním zbožím v Rozlehlém městě s bohatou historií a bezprávím. Najměte a pověřte armádu agentů, vyděračů, špionů a dalších lidí, abyste si vybudovali dobrou pověst prodejem zboží a vyvoláním chaosu u svých soupeřů. Prostřednictvím lehkého mechanismu budování balíčku se pokusíte vytvořit co nejsilnější síť agentů, vyděračů a nejžádanějšího zboží na černém trhu. O vítězích a poražených rozhoduje zábavná, ale důmyslná mechanika nabídky a poptávky. Plunderbund kombinuje vrozenou korupci a ziskuchtivost prohibičního Chicaga a bezpráví fantasy prostředí Sprawl. Je to éra před mobilními telefony, elektronickým obchodem a nástroji pro řízení vztahů se zákazníky, poctivý cech musel získávat obchody tvrdou cestou: krádežemi, čarodějnictvím, praním špinavých peněz a úplatkářstvím. Plunderbund je vaší šancí dovést svůj cech ke slávě, bohatství nebo katastrofě, když budete proplouvat rozmary notoricky vybíravých zákazníků Sprawlu a vypořádávat se s podloudnými taktikami soupeřů odhodlaných ukrást vám obchod. Každý hráč povede svůj cech a bude mít možnost rozhodovat o tom, kam budou investovány vaše omezené zdroje. Lehká mechanika budování balíčku vám umožní získávat a vylepšovat zboží na černém trhu, přidávat agenty, přidávat vyděrače, narušovat operace soupeřů nebo prostě jen rozsévat chaos. Karty se do vašeho balíčku přidávají prostřednictvím jednoduchého hadího draftu z omezeného výběru více než dvaceti různých rekrutů.


Hra je v ANG verzi.


Videonávod v ANG: https://www.youtube.com/watch?v=6vDkC-AG4vo

 

Počet hráčů: 2 - 5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 120 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG verzi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nová
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 2 - 5
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: