Pikantní kočky

Kód: 2705
Neohodnoceno
399 Kč –15 %
Pikantní kočky
399 Kč –15 % 339 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
OPRAVDU OSTRÝ SOUBOJ! Bylo nebylo, tři velké kočky se rozhodly jednou provždy ukončit vyčerpávající soutěž o největší šelmu. Usnesly se, že okoření svých devět životů pikantním kulinářským soubojem! Bohužel se nevyhnuly podvádění, a tak daly vzniknout velmi ostré blafovací hře, která vám často vžene slzy do očí. Cílem hry je...

Detailní informace

Detailní popis produktu


OPRAVDU OSTRÝ SOUBOJ!

Bylo nebylo, tři velké kočky se rozhodly jednou provždy ukončit vyčerpávající soutěž o největší šelmu. Usnesly se, že okoření svých devět životů pikantním kulinářským soubojem! Bohužel se nevyhnuly podvádění, a tak daly vzniknout velmi ostré blafovací hře, která vám často vžene slzy do očí.

Cílem hry je zbavovat se karet z ruky. Ve hře najdete karty koření – pepř, čili a wasabi, které jsou očíslované 1-10. Když jste na řadě, můžete zahrát kartu koření nebo můžete pasovat. Karty se hrají na vršek hromádky koření. Hráč musí při zahrání karty oznámit číslo, které hraje a druh koření. Vrchní karta hromádky koření může být vždy konfrontována. Kterýkoliv hráč může položit svou tlapku na hromádku koření a konfrontovat buď číslo, nebo koření. Vyhodnocuje se pouze konfrontovaný atribut (číslo nebo koření). Pokud konfrontovaný atribut nesouhlasí, vyzyvatel vyhrává. V opačném případě vyhrává konfrontovaný hráč. Vítěz konfrontace získá aktuální hromádku koření, která se na konce hry přepočítá na vítězné body (co karta, to bod).
Pokud se zbavíte všech karet z ruky, získáte speciální kartu trofeje. Pokud získáte během hry 2 trofeje, automaticky vyhráváte, jinak se na konci hry, který může nastat dvěma různými způsoby, počítají body.

Pokud budete ve hře opravdu dobří, můžete si jí ztížit. Celkem je ve hře 6 karet, které můžete libovolně zapojit do hry a ještě víc si jí okořenit.

Počet hráčů: 2-6
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 20 min

Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Abstraktní
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2-6
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: