Paternoster - DE

Kód: 2682
Neohodnoceno
199 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Paternoster je typ výtahu, který nemá dveře, pouze se nastupuje na úzkou plošinu na neustále se otáčejícím pásu. Na kontinentě byly zřejmě běžné a stále se používají na místech, kde by dveře výtahu nebyly bezpečné, například v jaderných elektrárnách. Každopádně tato hra obsahuje 9 tlustých karet, na kterých jsou vyobrazeni...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Paternoster je typ výtahu, který nemá dveře, pouze se nastupuje na úzkou plošinu na neustále se otáčejícím pásu. Na kontinentě byly zřejmě běžné a stále se používají na místech, kde by dveře výtahu nebyly bezpečné, například v jaderných elektrárnách. Každopádně tato hra obsahuje 9 tlustých karet, na kterých jsou vyobrazeni různí podivně vypadající cestující jedoucí výtahem nahoru nebo dolů, přičemž někteří jsou zobrazeni jen částečně. Každý hráč má balíček karet zobrazujících stejné osoby v různých pózách. Karty kabiny se zamíchají a vyloží lícem dolů do dvou sloupců po 5 s mezerou a vedle mezery se položí pěšec. První hráč, který vezme do ruky kostku, ji hodí a posune pěšáka po směru hodinových ručiček tak, aby stál čelem ke srubu. Hráči zavolají, která osoba je podle nich v kajutě, a karta kajuty se otočí. Pokud máte pravdu, odhodíte odpovídající kartu z ruky; pokud ne, ponecháte si ji. Karta kabiny se však vymění lícem dolů na původním prázdném místě, nikoli tam, kde byla předtím. Tímto způsobem se karty kajut budou během hry přesouvat a vy budete muset využít svou paměť, abyste si vyčistili ruku a vyhráli.

K dispozici jsou také žetony tempa, které můžete získat za správné uhodnutí již vyložené karty. Pomocí žetonů můžete posunout pěšce dopředu nebo dozadu z očíslovaného hodu (takže půjde do chaty, kterou si pamatujete a chcete ji vysypat). Pokud se však spletete, kartu si vezmete zpět do ruky.

 

Počet hráčů: 2 - 6

Věková skupina: 16+

Doba hraní: 20 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2 - 6
Věková skupina: 16+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: