Patchwork

Kód: 2681
Neohodnoceno
629 Kč –9 % 569 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Bestseller pro 2 hráče. Tolikkousků látek a kožených záplat se válí všude kolem – z toho by byla krásnápřikrývka! Taková práce však vyžaduje značné úsilí, čas a stálý přísunknoflíků. Hráč,...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Bestseller pro 2 hráče.

 

Tolikkousků látek a kožených záplat se válí všude kolem – z toho by byla krásnápřikrývka! Taková práce však vyžaduje značné úsilí, čas a stálý přísunknoflíků. Hráč, který vybere nejlepší záplaty a nejšikovněji je spojí dopatchworkové deky, vyhrává.

 

Patchworkje druh ruční práce, při níž šikovné švadlenky sešívají kousky látek do většíchdílů geometrické mozaiky. V minulosti byla tato technika využívána prozpracování zbytků různých tkanin na výrobu oděvů a prošívaných pokrývek. Vsoučasnosti je patchwork chápán spíše jako svébytná umělecká technika, která provýrobu přepychových textilií využívá skvostné tkaniny. Novodobá díla vytvořenátechnikou patchworku nacházíme dokonce v předních světových muzeích agaleriích.

 

Kvytvoření překrásné přikrývky však potřebujete především spoustu píle,trpělivosti a času. Dílky mozaiky, které máte aktuálně k dispozici, sečastokrát nedají propojit přesně podle vašich představ. Proto si je vybírejte sobrovskou pečlivostí a stále si udržujte přiměřenou zásobu knoflíků. Budete jepotřebovat nejen k dokončení přikrývky, ale i k tomu, abyste vytvořilihodnotnější práci než váš soupeř(ka).

 

OBSAH BALENÍ:

• 1 časový plán

• 2 plány přikrývky

• 1 figurka

• 2 žetony času

• 33 záplat

• 5 kožených záplat

• 50 žetonů knoflíků

• česká a slovenská pravidla

 

ZAJÍMAVOST:

Patchwork je další hra, kterou v rámci Asmodeepřebíráme od konkurence a pro nás zároveň začátek spolupráce se studiem LookoutGames.Počet hráčů: 2

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 15 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Abstraktní
Doba hraní: 15 min
Počet hráčů: 2
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: