Osud dobrodruha

Kód: 2598
Neohodnoceno
899 Kč –14 %
Osud dobrodruha
899 Kč –14 % 769 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Osud dobrodruha je stolní hra, ve které se hráči snaží vytvořit hrdinu s tím nejvelkolepějším osudem. Pomocí karet budujte svou postavu, vrhejte runy, čelte různým výzvám a vyberte si, zda se vydáte na cestu hrdinství, nebopadoušství. Hrajte kompetitivně, kooperativně i v jednomhráči!Vytvoř si hrdinuCesta vašeho hrdiny začíná kartami původu, pohnutek...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Osud dobrodruha je stolní hra, ve které se hráči snaží vytvořit hrdinu s tím nejvelkolepějším osudem. Pomocí karet budujte svou postavu, vrhejte runy, čelte různým výzvám a vyberte si, zda se vydáte na cestu hrdinství, nebo
padoušství. Hrajte kompetitivně, kooperativně i v jednom
hráči!

Vytvoř si hrdinu
Cesta vašeho hrdiny začíná kartami původu, pohnutek a osudu. V průběhu hry tvoříte svůj příběh tím, že překonáváte výzvy, získáváte povahové rysy a nacházíte nové spojence.

Zvol si svou cestu
Abyste vylepšili svého hrdinu a získali body osudu, musíte čelit výzvám. Každá výzva má dvě různé cesty. Zvolte si svou cestu, vrhněte runami a zjistěte, jestli jste byli úspěšní. Můžete využít pomoci temných run, dejte si však pozor, ať nepropadnete zkaženosti!

Naplň své poslání!
Hrajte karty hrdinství a intrik, abyste naklonili náhodu na svou stranu nebo zpomalili své protihráče. Bojujte s ďábelskými protivníky. Nakonec se vítězem stane hrdina s nejvíce body osudu, každý hráč ale dostane šanci stvořit postavu a vyprávět velkolepý příběh!

 

Počet hráčů: 1-4

Věková skupina: 9+

Doba hraní: 60 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategická
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 1-4
Věková skupina: 9+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: