Ostrov Skye: Jak se náčelník stal králem

Kód: 2595
Neohodnoceno
699 Kč –28 %
Ostrov Skye: Jak se náčelník stal králem
699 Kč –28 % 499 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Píše se rok 1864. V píscích tajemného egyptského údolí Ominus jsou objeveny hrací kostky, staré snad 6000 let. Pravidla hry, k níž sloužily, však zůstaly nadále tajemstvím – až doteď!Chladivé moře omývající písčité pláže a špičaté pahorky stoupající vysoko nad obzor – divoká krajina na západě Skotska uchvátí každého. Poklidné...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Píše se rok 1864. V píscích tajemného egyptského údolí Ominus jsou objeveny hrací kostky, staré snad 6000 let. Pravidla hry, k níž sloužily, však zůstaly nadále tajemstvím – až doteď!Chladivé moře omývající písčité pláže a špičaté pahorky stoupající vysoko nad obzor – divoká krajina na západě Skotska uchvátí každého. Poklidné místní pastviny však mají drsnou minulost: 5 klanů tu po léta soupeřilo o nadvládu nad ostrovem. Každý z nich se snažil svým sokům uzmout ta nejlepší území a výhodně prodat ta nechtěná.V této hře se každý z vás stane klanovým náčelníkem, který buduje své panství. Zajistěte si pořádný příjem, shromážděte stáda i loďstvo a triumfujte nad znepřátelenými klany.
Dokážete se stát králem ostrova Skye?

Ostrov Skye je hra, která osloví pokročilejší hráče. Hra vychází částečně z oblíbeného principu Carcassonne, ale je mnohem více strategická a plánovací.

Hra Ostrov Skye vyhrála v anketě Spiel des Jahres 2016 v kategorii pro znalce.


Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 60 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: