Opráski sčeskí historje

Kód: 2584
Neohodnoceno
499 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Karetní hra s motivy postav a událostí oblíbeného komixu Opráski sčeskí historje opravdu zahýbá dějinami. Hráči bojují o události z české historie. V ruce mají postavy, které vykládají do svých týmů a nejsilnější z týmů vyhrává. Pozor, karty v ruce rychle dochází a je potřeba dobře zvážit, kdy jít do...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Karetní hra s motivy postav a událostí oblíbeného komixu Opráski sčeskí historje opravdu zahýbá dějinami. Hráči bojují o události z české historie. V ruce mají postavy, které vykládají do svých týmů a nejsilnější z týmů vyhrává. Pozor, karty v ruce rychle dochází a je potřeba dobře zvážit, kdy jít do boje a kdy radši šetřit síly!

Ve hře najdete dva druhy karet – karty událostí a karty postav. Karty událostí jsou ty, o které hráči v herním kole bojují. Vždy je na stole vyložena pouze jedna. Ten, kdo získá tři události, vyhrává celou hru. Každá událost má schopnost, která platí pouze ve chvíli, kdy se o ni hraje. Kartami postav hráč v herním kole bojuje o kartu události. Drží je v ruce a vykládá na stůl. Hru vyhrává hráč, který jako první získá tři karty událostí (třeba Sametofku, Bíllou horu nebo Defeneztraci).

 

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 7+
Doba hraní: 30 min

Nová.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 7+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: