Oltréé

Kód: 2575
Neohodnoceno
1 699 Kč –10 %
Oltréé
1 699 Kč –10 % 1 529 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Příběhová kooperativní hra. Královská říše je v troskách a nastávají temné časy. Nicménějedna z královských tradic přetrvává. Strážci z pevností a hradů stále neúnavněvyrážejí plnit své úkoly. Bdí nad obyvateli...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Příběhová kooperativní hra.

 

Královská říše je v troskách a nastávají temné časy. Nicménějedna z královských tradic přetrvává. Strážci z pevností a hradů stále neúnavněvyrážejí plnit své úkoly. Bdí nad obyvateli bývalého království, pročesávajídivočinu, sjednocují komunity, bojují s příšerami a hledají královské poklady,protože naděje umírá poslední. Teď přichází váš čas. Připojte se k řadám těchtostatečných Strážců. Oltree!

 

V této kooperativní hře se z hráčů stávají stateční Strážci,kteří pomáhají lidem v satrapii (administrativní jednotka říše), jelikož je tojejich poslání. Především musejí obnovit pevnost, aby zajistili klid a mírjejím obyvatelům.

Strážci na začátku hry dostanou úkol, který se skládá zněkolika cílů. Jejich splnění je výrazně posune k vítězství ve hře.

Tento úkol by bylo poměrně snadné splnit, kdyby do tohoStrážcům nezasahovaly další události. Příběh řízený tzv. Kronikou postavíStrážce před mnoho situací, se kterými se budou muset vypořádat.

Cestou k vítězství budou Strážci čelit střetnutím, běhemkterých budou moci budovat svůj věhlas (nebo také ne). Budou také muset pomáhatobyvatelům satrapie dostat se z rozličných potíží a budou čelit mnoha nečekanýmudálostem.

Pokud jim na to při budování věhlasu a opevňování pevnostizbydou síly, dostanou se až do poslední kapitoly Kroniky a uzavřou příběh.Jestli bude mít šťastný konec dost závisí na úspěšném splnění úkolu a stavujejich schopností.

 

- Rozšiřujte svou pevnost o budovy vylepšující vašeschopnosti a stavějte obranné věže.

- Mnohé situace vás postaví před různé vojenské čicestovatelské zkoušky. Tyto zkoušky se vyhodnocují kostkami povolání.

- Vyrážejte do okolí a podstupujte střetnutí, která vám docesty seslal sám osud. Pokud nebudete dostatečně rychlí, utrpí váš věhlas.

- Požádejte vesničany o pomoc a suroviny. Budou se hodit.

 

OBSAH BALENÍ:

• 2 hrací plány

• 16 dílů budov

• 230 karet

• 8 karet Strážců

• 30 dřevěných surovin

• 8 dřevěných figurek Strážců

• 7 kostek

• 74 žetonů a ukazatelů

• 1 pravidla hry

 

ZAJÍMAVOST:

Autorem hry je světoznámý designér Antoine Bauza (7 divůsvěta, Tokaido) a o úžasné ilutrace se postaral Vincent Dutrait (Jaipur,Světlonoš)


Počet hráčů: 2 – 4

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 120 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategická
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: