Obludárium

Kód: 2560
Neohodnoceno
1 199 Kč –15 %
Obludárium
1 199 Kč –15 % 1 019 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Nejrenomovanější lovci a krotitelé oblud ze všech koutů světa založili veleslavné putovní varieté, aby své exotické úlovky předváděli veřejnosti. V každoročním tradičním klání hledají jednoho šelmoznalce, který rozšíří jejich řady. Dychtiví čekatelé se snaží svým umem a úlovky dokázat, že si nabízené místo zaslouží. Po čtyřech sezónách lovu soutěžící prezentují...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Nejrenomovanější lovci a krotitelé oblud ze všech koutů světa založili veleslavné putovní varieté, aby své exotické úlovky předváděli veřejnosti. V každoročním tradičním klání hledají jednoho šelmoznalce, který rozšíří jejich řady. Dychtiví čekatelé se snaží svým umem a úlovky dokázat, že si nabízené místo zaslouží. Po čtyřech sezónách lovu soutěžící prezentují komisi všechny své polapené obludy. Nejpůsobivější obludárium přinese jeho tvůrci nejen respekt a renomé, ale také doživotní angažmá v práci snů. NECHŤ LOV ZAPOČNE!
Obludárium je hra s vybíráním karet z kolující nabídky, v níž hráči shromažďují karty různých krajů a tamních oblud, najímají si talentované pomocníky a plní své vlastní tajné úkoly. Hráči získávají body za ulovené obludy, splněné úkoly a ušetřené tolary. Ten hráč, jemuž se během čtyř loveckých sezón podaří nashromáždit nejpůsobivější a nejvýdělečnější obludárium, se stane vítězem hry a novým uznávaným šelmoznalcem!
Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 45 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Abstraktní
Doba hraní: 45 min
Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: