Neznámá planeta

Kód: 3810
Neohodnoceno
1 850 Kč –10 %
Neznama planeta
1 850 Kč –10 % 1 650 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Představte si svět, kde Země už nedokáže uživit lidstvo. Naše planeta je vyčerpaná a potřebujeme nová místa pro osídlení. Proto jsme vyslali vesmírné kolonisty, aby našli a položili základy nové civilizace na neznámých planetách. Ve hře Neznámá planeta se hráči stávají členy vesmírných kolonistů. Jejich cílem je najít vhodné planety a pomocí terraformace je připravit pro osídlení. Každý hráč reprezentuje jednu korporaci, která soutěží s ostatními o zdroje a území na planetě.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Buďte pozdraveni, kolonisté!

Jak jistě víte, matička Země již nedokáže poskytovat dost obživy pro nás všechny a je zapotřebí, abyste se chopili výzvy zajistit budoucnost lidské rasy.

1–6 kolonistů se nyní může pustit do soutěže o vybudování nejlepší planety za 70 minut.

Otočná vesmírná stanice S.U.S.A.N. dodává terraformační dílky na všechny kolonizované planety současně. Tato revoluční herní komponenta umožňuje rychlou přípravu, současné tahy hráčů a je i úložným prostorem na dílky v krabici!

Žádné čekání na tah: Díky otočné stanici obsahující nabídku dílků si mohou všichni hráči vybírat dílky současně, takže i ve vyšším počtu hráčů je hra svižná.

Víceúrovňová strategie: Sbírejte biokapsle rozeseté po planetě, čistěte místa po dopadu meteoritů, optimalizujte pokrok terraformace a co nejefektivněji stavějte dílky na planetu.

Plně asymetrická hra: Spárujte různé planety a korporace a vyzkoušejte 49 možných kombinací, přinášejících variabilitu i strategickou hloubku s přístupnými pravidly hry


Počet hráčů: 1 - 6
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 70 min


Nová.


 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 70 min
Počet hráčů: 1 - 6
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Neznámá planeta - unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: