Nexus Ops – ANG, CZ pravidla

Kód: 2532
Neohodnoceno
1 599 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Nexus Ops je sci-fi válečná hra střední až nižší náročnosti, která se může pochlubit proměnnou herní deskou (a tedy žádná hra nebude jako ta předchozí). Hráč si vezme pod svou nadvládu jednu ze čtyř soupeřících stran a s těmi povede válku o ovládnutí měsíce Rubium Ore. Vítězné body bude získávat...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Nexus Ops je sci-fi válečná hra střední až nižší náročnosti, která se může pochlubit proměnnou herní deskou (a tedy žádná hra nebude jako ta předchozí).
Hráč si vezme pod svou nadvládu jednu ze čtyř soupeřících stran a s těmi povede válku o ovládnutí měsíce Rubium Ore. Vítězné body bude získávat pomocí vítězství v bitvách a plnění tajných misí. Jednotky se skládají z rozličných mimozemských ras a každý má své speciální statistky. Tímto a také způsobem boje může některým hra připomenout další strategickou legendu Axis & Allies. I zde hráči, kteří prohrají bitvu, obdrží jako kompenzaci energetické karty, které jim později připíšou nějaké speciální schopnosti. Hráči tyto karty mohou využít i k ovládání takzvaného monolitu, což je vyvýšená stavba postavená vprostřed herního plánu. První hráč, který dosáhne požadovaného počtu bodů vyhrává hru.

 

Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 60 min

Nová. Ke hře je možné stáhnout CZ pravidla a polepky karet.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: