Nevada City – ANG

Kód: 2526
Neohodnoceno
1 799 Kč –15 %
Nevada City – ANG
1 799 Kč –15 % 1 529 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Vy a vaše rodina jste přišli do Nevada City, abyste založili usedlost a pomohli městu růst. Dokážete překonat ostatní hospodáře? Každý hráč v Nevada City zahajuje hru s nukleární rodinou – matkou, otcem, dcerou a synem – a rohoží s usedlostí, kde můžete zakládat farmy, oplocovat hospodářská zvířata a rozvíjet...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vy a vaše rodina jste přišli do Nevada City, abyste založili usedlost a pomohli městu růst. Dokážete překonat ostatní hospodáře?

Každý hráč v Nevada City zahajuje hru s nukleární rodinou – matkou, otcem, dcerou a synem – a rohoží s usedlostí, kde můžete zakládat farmy, oplocovat hospodářská zvířata a rozvíjet stříbrné doly. Hru spustíte s jedním dolem, jednou farmou a jedním rančem, spolu s nějakými penězi a sortimentem komodit. Město se skládá z několika budov a další budovy budou k dispozici pro stavbu v průběhu let, přičemž hra bude trvat čtyři roky.

Rok trvá řadu tahů, dokud všichni hráči nevyužijí všechny své postavy a najmou pracovníky. Na tahu si hráč vybere jednu ze svých postav a provádí akce, dokud nebudou vyčerpány všechny akce této postavy; postava nemůže během tahu provést stejnou akci. Postava si může koupit nový majetek na radnici; těžit, hospodařit nebo provozovat vlastní majetek; nárokovat budovu; postavit budovu; použít stávající budovu; rezervovat smlouvu, která má podmínky pro zlepšení města; nebo pracovat na plnění této smlouvy. Každá postava a pracovník má jinou sadu dovedností, které mohou posílit akce, které podnikají, například najít další stříbro v dole nebo přinést řezivo na stavbu.

Získáváte vítězné body (VP) za stavbu budov, navíc k poplatkům z těchto budov, když je používají ostatní hráči. Získáváte VP také za plnění smluv, přičemž tyto smlouvy mají různé hodnoty v závislosti na tom, které budovy jsou v daném okamžiku na místě. Každý hráč obdrží na začátku hry soukromou brankovou kartu a všichni hráči získají body za tyto brankové karty podle toho, jak dobře si vedou ve srovnání s ostatními hráči, proto věnujte pozornost jejich volbám.

Každý rok se objevují různé události, které hráče nechávají mimo jiné trpět suchem nebo těžit z úrodné půdy. Na konci roku pracovníci odejdou, pokud si je nevezmete do rodiny, která bude vyžadovat duchy a další zdroje.

Nevada City také zahrnuje pokročilá pravidla, která do hry přidávají další budovy a události, podobnou hazardní podhru, kolísavější produkční trh, aby byl život na Západě méně předvídatelný, a další syny a dcery. Kromě toho všeho se nezaměstnaní dělníci na konci roku vzdalují a začnou střílet po městě, takže je musíte použít svými schopnostmi střílet, abyste je dostali na patu, a pokusit se zabránit zranění, protože byste mohli přijít o schopnosti postavy v následujícím roce.

Pravidla jsou v angličtině.

 

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.
Pravidla jsou v angličtině.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: