Model Set World of Tanks 74001 – Tiger II (1:72)

Kód: 2430
Neohodnoceno
559 Kč –15 %
Model Set World of Tanks 74001 – Tiger II (1:72)
559 Kč –15 % 475 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Popis: Model tanku ke slepení. Velikost: 1:56; 14 cm. Balení obsahuje: model, lepidlo, štětec, barvy, obtisky, zvací a bonusový kód Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018. Sada obsahuje: MODEL KE SLEPENÍ, BAREVNÝ NÁVOD, OBTISKY WORLD OF TANKS, ZVACÍ KÓD, BONUSOVÝ KÓD, AKRYLOVÉ...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Popis:
Model tanku ke slepení. Velikost: 1:56; 14 cm. Balení obsahuje: model, lepidlo, štětec, barvy, obtisky, zvací a bonusový kód

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.

Sada obsahuje:
MODEL KE SLEPENÍ, BAREVNÝ NÁVOD, OBTISKY WORLD OF TANKS, ZVACÍ KÓD, BONUSOVÝ KÓD, AKRYLOVÉ BARVY, TEKUTÉ LEPIDLO A ŠTĚTEC

Informace o modelu:
Tiger II, často označovaný jako „královský tygr“, byl posledním sériovým těžkým tankem Třetí říše. Silné zbraně – 88mm dělo KwK 43 – a vynikající optika v kombinaci s tlustým pancířem (150 mm na přední části trupu, 80 mm po stranách), jehož pláty byly připevněny našikmo, aby dokázaly lépe odvracet nepřátelské projektily. Dělo Tigeru II bylo upravenou verzí kanónu z „Ferdinanda“ a vážilo 69,8 tuny. V důsledku toho se tento tank pohyboval poměrně pomalu.
Bojový debut Tigeru II s 503. těžkým tankovým praporem na západní frontě v druhé světové válce se uskutečnil 17. července 1944 a jasně ukázal všechny výhody tohoto nového stroje: „Shermany“ byly odstřelovány jeden po druhém. Nicméně i „královští tygři“ ve skutečnosti odpadávaly z boje kvůli mechanickým problémům a poruchám během ústupu. Na sovětsko-německé frontě ovšem první bitva Tigeru II úspěch nepřinesla: Sovětské dělostřelectvo, samohybná děla a těžké tanky IS-2 si pro nepřítele připravily mezi 11. a 13. srpnem 1944 velmi srdečné přivítání.
Tiger II byl rozhodně velmi silný tank. Protože se ale vyrobil jen v relativně malém množství 492 strojů, nemohl už výsledek války pro Německo nijak ovlivnit.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Délka: 140 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement – Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.


Nová, nerozbalená.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: