Mississippi Queen - ANG, CZ pravidla

Kód: 2425
Neohodnoceno
1 199 Kč –16 %
Mississippi Queen - ANG, CZ pravidla
1 199 Kč –16 % 999 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Ve hře Mississippi Queen, soutěžíte se svými kolesovými parníky po řece Mississippi a nabíráte po cestě pasažéry. Ale zásoba uhlí je omezená, takže změny rychlosti a kursu musíte pečlivě plánovat. Na začátku hry vůbec netušíte, jak bude vaše trasa vypadat - to zjistíte, až když se svou lodí vyrazíte kupředu....

Detailní informace

Detailní popis produktu


Ve hře Mississippi Queen, soutěžíte se svými kolesovými parníky po řece Mississippi a nabíráte po cestě pasažéry. Ale zásoba uhlí je omezená, takže změny rychlosti a kursu musíte pečlivě plánovat. Na začátku hry vůbec netušíte, jak bude vaše trasa vypadat - to zjistíte, až když se svou lodí vyrazíte kupředu. Mějte proto oči na šťopkách a placatku rumu nechejte raději doma, kapitáni!

V této verzi Mississippi Queen najdete i původní hru, která získala ocenění Spiel des Jahres za r. 1997. Dále tu na vás čeká expanze ''The Black Rose'', díky které si užijete hru až v šesti hráčích. Také tu získáte parník "Black Rose", který ovládá vždy hráč, který je momentálně poslední. Kromě upravené varianty původních pravidel jsou tu i speciální pravidla pro plovoucí kusy dřeva a mělčinu.


Počet hráčů: 3 - 5

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 45 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 45 min
Počet hráčů: 3 - 5
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: