Mighty Monsters (Mächtige Monster) - DE

Kód: 2406
Neohodnoceno
699 Kč –34 %
Mighty Monsters (Mächtige Monster) - DE
699 Kč –34 % 459 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Skupina příšer prochází nebezpečím hradu, zdolává stráž za strážemi a cestou sbírá poklady, zatímco králové stanovují nová pravidla. Těmito příšerami jste ve hře Mighty Monsters (poprvé ohlášené pod názvem Heroes' Gold) vy a vaši spoluhráči.Hra se hraje na kola rovnající se počtu hráčů s tím, že při hře tří nebo...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Skupina příšer prochází nebezpečím hradu, zdolává stráž za strážemi a cestou sbírá poklady, zatímco králové stanovují nová pravidla. Těmito příšerami jste ve hře Mighty Monsters (poprvé ohlášené pod názvem Heroes' Gold) vy a vaši spoluhráči.

Hra se hraje na kola rovnající se počtu hráčů s tím, že při hře tří nebo čtyř hráčů se počet kol zdvojnásobuje. Každé kolo má tři fáze - Umístění, Řešení a Úklid/Nastavení - a je řízeno králem, který pro dané kolo stanoví speciální pravidlo.

Hráči si mohou vybrat ze šesti ras nestvůr; každý hráč obdrží jedinečnou sadu pěti karet nestvůr své zvolené rasy se silou v rozmezí 1-5 a náklady na léčení v rozmezí 0-2. Aby hráči dobyli krále, a tím i hrad a získali poklad, mohou v pořadí tahů umístit dostupnou nestvůru z ruky na libovolné volné strážní místo v hradě.

Po skončení fáze umisťování se karty strážců postupně odhalují a řeší, přičemž se postupuje směrem ke králi.

 

Počet hráčů: 3 – 6

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 30 min


Nová. Nerozbalená

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 3 – 6
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: