Memoir ’44: Disaster at Dieppe – ANG, CZ pravidla

Kód: 2375
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
Memoir ’44: Disaster at Dieppe – ANG, CZ pravidla
499 Kč –20 % 399 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Rozšíření ze série Battle Map obsahuje oboustrannou papírovou mapu velkého formátu Overlord s předtištěným terénem a všemi informacemi a pravidly. Stačí tak přidat figurky a hrát. V balení naleznete dva Overlord scénáře, které může hrát současně až osm hráčů. K tomu jsou k dispozici také zcela nové figurky polopásových obrněných...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Rozšíření ze série Battle Map obsahuje oboustrannou papírovou mapu velkého formátu Overlord s předtištěným terénem a všemi informacemi a pravidly. Stačí tak přidat figurky a hrát.

V balení naleznete dva Overlord scénáře, které může hrát současně až osm hráčů. K tomu jsou k dispozici také zcela nové figurky polopásových obrněných vozů spolu se zvláštními pravidly.

Pokud máte rádi monumentální bitvy, je toto rozšíření určené právě pro vás - krátká příprava hry vám umožní rychle se vrhnout do víru bitvy.

Pokud chcete hrát se správnými figurkami v odpovídajících barvách, budete navíc potřebovat 2 rozšíření Mediterranean Theater, avšak pro samotné hraní hry nejsou nutná.

Jako bonus zde naleznete také čtyři běžné scénáře pro hraní základní hry (je vyžadováno pouze jedno rozšíření Mediterranean Theater a Terrain Pack).

 

 

Počet hráčů: 2-8

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 45 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 45 min
Počet hráčů: 2-8
Věková skupina: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: