Mare Nostrum – ANG, CZ pravidla

Kód: 2328
Neohodnoceno
1 299 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Ve společenské hře Mare Nostrum hráči vstupují do rolí vůdců dávných civilizací. Hrací pole tvoří mapa Středozemního moře, rozdělená na pevninské provincie a mořská území. Každá provincie může obsahovat plochu pro stavbu města a území, která jsou bohatá na různé obchodní komodity. Aby mohla vzrůstat impéria, musí hráči využívat těchto...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Ve společenské hře Mare Nostrum hráči vstupují do rolí vůdců dávných civilizací. Hrací pole tvoří mapa Středozemního moře, rozdělená na pevninské provincie a mořská území. Každá provincie může obsahovat plochu pro stavbu města a území, která jsou bohatá na různé obchodní komodity. Aby mohla vzrůstat impéria, musí hráči využívat těchto zdrojů ke stavbě měst či vypravování obchodních karavan z těchto území. Hráči musí často použít vojenské síly pro dobývání nových provincií – někdy i provincií patřících jiným hráčům. Bohatství, které hráč shromažďuje díky obchodu či dobýváním, je znovu investováno do nových staveb, případně k výstavbě divů světa či najímání mocných hrdinů. Toto přináší hráči nejen okamžitou výhodu při hře, ale též dláždí cestu k vítězství.

Herní materiál se nese v klasickém duchu a figurky, kterých je požehnaně, jsou dřevěné, mapa malovaná a kartičky velmi stylově ilustrované.

Z herních principů převládá hlavně strategie, ovšem velkou úlohu hraje i diplomacie (hlavně při hře více hráčů).

 

Počet hráčů: 3 -5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 120 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 3 - 5
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: